FİRMA PROFİLİMİZ

 

EPİFARMA Kasım 2000 de Patoloji/Histoloji alanında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Patoloji Laboratuar ürünleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kurulduğu günden itibaren kuruluş amacından uzaklaşmadan, ürün portföyünü, hizmet kalitesini, kurumsal bilgi/becerisini sürekli geliştirerek sektördeki saygın yerini kazanmıştır.

 

Histoloji / Patoloji alanında dünyanın önde gelen firmaları ile uzun süreli ve yoğun emekli işbirliğimiz sayesinde alanımızda uzmanlaşarak, yeni ufuklar açıp yeni çözümler oluşturarak, alanmızda etkinliğimizi sürekli artırmak, Müşterilerimizin gelişen teknolojiler doğrultusunda, artarak çeşitlilik gösteren gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak, böylece müşterilerimizle sürekli bir beraberlik oluşturmak, temel vizyonumuzdur olmuştur.

 

Tüm ilişkilerimizde adil, dürüst, iyi niyetli, ve anlayışlı olmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak, sosyal sorumlulukları yerine getirmek, Tüm faaliyetlerimizde müşterilerimize, personelimize daima dürüst davranmak temel ilkemiz olmuştur.

 

Müşterilerimizin gereksinim ve beklentileri doğrultusunda sürekli olarak artı değer yaratmayı, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ni karşılamayı kendimize öncelik edinmişizdir. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile, müşterilerimizin yanında olmayı ve destek sağlamayı en önemli görevimiz bilmişizdir.